Powiększanie ust

Każda kobieta marzy o pięknych, kształtnych i pełnych ustach, które są kwintesencją kobiecości.  Nie dość że przyciągają spojrzenie to uważane są za jeden z bardziej pociągających elementów naszej twarzy. Dodatkowo badania udowadniają, że wiek określamy właśnie patrząc w pierwszej kolejności na usta wiec można śmiało powiedzieć że piękne i jędrne usta… odmładzają.

Na czym polega zabieg powiększania i modelowania ust?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym usieciowanym polega na wprowadzeniu kwasu poprzez iniekcje . Zabieg odbywa się w sterylnych warunkach.  Jedna ampułkostrzykawka przeznaczona jest tylko dla jednej osoby a wszystkie narzędzie wykorzystywane do zabiegu są jednorazowe. W zależności czy chcesz swoje usta powiększyć, wymodelować czy po prostu nawilżyć zostanie użyta inna technika pracy. W Beauty faktor stawiamy na nowoczesność dlatego ciągle podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje w dziedzinie powiększania ust. Najczęściej wybieraną metodą modelowania i powiększania w naszym gabinecie to technika „russia style”. Pozwala ona na osiągniecie naturalnego efektu a przy tym pięknie wymodelowanych ust .

Powiększanie ust w Bielsku Białej

 

Dla kogo jest zabieg powiększania ust?

 • Zabieg powiększania ust skierowany jest do osób , które patrząc w lustro zastanawiają się jak by to było gdyby usta były pełniejsze. Jeżeli twoje usta są wąskie i małe to może czas pomyśleć o tym aby je trochę powiększyć.
 • Zmagasz się z asymetrią? Ten zabieg wyrówna twoje usta i o asymetrii będziesz mogła zapomnieć.
 • Twoje usta zrobiły się wąskie i brak im jędrności. Zabieg powiększania ust będzie świetnym rozwiązaniem
 • Masz duże usta ale chamiałabyś mieś je większe bądź bardziej wymodelowane? Również dla ciebie będzie to idealny zabieg
 • Jak widzicie powiększanie ust kwasem hialuronowym jest dla każdego. Bez względu na usta jakie posiada, bez względu na wiek. Pełne i jędrne usta zawsze są w modzie!

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Aktywna opryszczka
 • Stany zapalne w obrębie ust
 • Skłonności do tworzenia się keloidów
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Cukrzyca
 • Wrażliwość na kwas hialuronowy
 • Alergia na lidokainę
 • Trądzik

 

Czy zabieg powiększania ust boli?

Zabieg powiększania ust jest wykonywany po wcześniejszym znieczuleniu ust a ból jest uzależniony od progu wytrzymałości klientki.

 

Ile trwa zabieg powiększania ust?

Zabieg powiększania ust to zabieg szybki, który możemy wykonać w przerwie na  lunch. Zabieg trwa około 20 minut ale aby zniwelować ból, przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie, które nakładamy na około 15 min.  Najlepiej zarezerwować sobie godzinę tak aby wszystkie etapy zabiegu mogły przebiegać sprawnie i bez pośpiechu.

 

Zalecenia przed wykonaniem zabiegu powiększania ust:

Tydzień przed zabiegiem można wykonać peeling z miodu tak aby złuszczyć spierzchnięte usta.  Przed zabiegiem powiększania ust zaleca się nie przyjmowanie aspiryny oraz leków przeciwzapalnych przez 3 dni. W dniu zabiegu lepiej nie pić mocnej kawy, nie korzystać z sauny ani z solarium.

 

Zalecenia po wykonanym zabiegu:

Po wykonanym zabiegu usta są spuchnięte i nabrzmiałe. Opuchlizna może utrzymywać się około 3-4 dni.  Ust nie można okładać lodem ani masować. Jeżeli pojawią się siniaczki można używać maści z arniką . Siniaki powinny zejść po ok 5-6 dniach . Należy unikać całowania oraz kontaktu ze zwierzętami. W pierwszych trzech dniach od zabiegu zaleca się nie wykonywanie żadnych ćwiczeń oraz ograniczenie aktywności fizycznej.  Nie zaleca się wykonywania zabiegów pobudzających syntezę włókien kolagenowych. Ostateczny efekt powiększania ust będzie widoczny po około 2 tygodniach od zabiegu. Do tego czasu mogą być wyczuwalne lekkie stwardnienia tkanek.

 

Ile utrzymuje się efekt i jak często trzeba powtarzać zabieg?

Kwas hialuronowy utrzymuje się od 6-12 miesięcy. Dopełnienie jest kwestią indywidualną.  Nie zaleca się przekraczania użycia więcej niż 1 ml kwasu na jednej wizycie.

Pigmentacja estetyczna ust

 

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.