Jak to jest z tymi ustami?

Święta to taki czas gdzie regeneruje swoje siły i po prostu nic nie robię.
Ciężko jest mi jednak wytrzymać w nic nie robieniu dlatego postanowiłam napisać wam co nieco na temat pigmentacj ust👄
To ,że zaraz po przeprowadzonym zabiegu kolor jest mocny i intensywny chyba wszystkie już wiemy. W procesie gojenie występują 4etapy:
Etap 1. Występuje w 2-4 dniu od pigmentacj. Usta są ciemne i mogą być spuchniete. Z dnia na dzień kolor robi się jeszcze bardziej intensywny za sprawą strupków, które pojawiaja się na ustach.
Etap 2. Występuje w 5-7 dniu. Usta się łuszczą a strupki odpadają. W tym etapie musimy pamietac aby strupków nie oddrapywać. One muszą zejść same.
Etap 3. Występuje w 7-14 dniu. Kolor po zejściu strupka jest bardzo jasny i delikatny. To jest moment w którym uważasz że na pewno będziesz go chciała przyciemnic 😊 ale spokojnie jesteśmy w połowie procesu gojenia i w momencie kiedy kolor jest najmniej widoczny.
Etap 4. 14-28 dzień od pigmentacj. Kolor powoli zaczyna się pojawiać. Po 4 tygodniach powinien być już widoczny i możemy przystąpić do zabiegu korygującego. Oczywiście kolor możemy jeszcze przyjemność bądź rozjaśnić.

Te informacje większość z was zna. Jednak co dzieje się z kolorem po dłuższym czasie.
Nie każdy wie że kolor układa się w skórze do 6 miesięcy. Panie , które zdecydowały się na pigmentacja ust często zauważają że kolor robi się z czasem bardziej intensywny. Najlepiej widać to u klientek które pojawiają się na korekcie nie po 4 tygodniach lecz po 3 miesiącach ( korekta musimy wykonać do 3 msc od pigmentacj) kolor jest zawsze mocniejszy i intensywniejszy. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć gołym okiem jak kolor się zmienia. Pierwsze zdjęcie zostało wykonane 4 tygodnie po korekcie czyli 2 miesiące od pierwszej pigmentacj. Drugie zdjęcie natomiast zostało wykonane 4 miesiące od zabiegu korekty A 5 miesięcy od pierwszej pigmentacj. Jak widać kolor jest mocniejszy i bardziej wyraźny. Na początku był delikatny i bardzo naturalny. Oczywiście ma na to wpływ jakiego koloru użyjemy podczas pigmentacj. Jeżeli chcesz uzyskać bardzo naturalny efekt nie przejmuj się, Użyty kolor będzie jasny i delikatny ale jeżeli masz ochotę na coś mocniejszego jednak bez przesady ( czyli jak większość Pan …delikatne ale widoczne😊) wiedz ,że kolor na początku może się wydawać trochę jasny lecz z biegiem kilku miesięcy będzie intensywniejszy.